Beeldbank

Voor persfoto’s van o.a. programma’s en presentatoren van SBS6, Net5, Veronica en SBS9 kunnen persredacties inloggen op https://sbsbeeldbank.medialab.co/.

Nog geen login? Vraag deze dan aan via foto@sbs.nl.
Voor vragen kun je contact opnemen met onze fotoredactie:

Fotoredactie SBS Broadcasting
Ruth van Baaijen
foto@sbs.nl
020 – 80 07 572

Contact

Onze persafdeling is alleen bereikbaar voor journalisten, persfotografen en andere mediaredacties. Kijkers en bedrijven kunnen voor al hun vragen terecht bij de publieksservice. Kijkersvragen worden NIET behandeld door de persafdeling.

Persberichten
Wil je een persbericht of een nieuwsitem sturen naar een van de nieuwsredacties? Stuur deze dan naar persberichten@sbs.nl. Persberichten naar ieder ander e-mailadres komen niet bij de redacties terecht en worden ook niet gelezen.

Perscontact
Ben je een verslaggever en wil je meer weten over onze zenders of tv-programma’s? Neem dan gerust contact op met de persafdeling. Zij staan je graag te woord. Ook tv- en radioredacties kunnen verzoeken via de persafdeling indienen.

Head of Communications & PR SBS
Jaap Paulsen
jaap.paulsen@sbs.nl
UEFA Champions League, Cold Case: Dader Gezocht
Communicatieadviseur SBS6
Anne van Leeuwen
anne.van.leeuwen@sbs.nl
Hart van Nederland, Piets Weerbericht, Wedden dat ik het kan, Hart in aktie, Steenrijk Straatarm, De perfecte vraag, Undercover Boss NL, Team vermissingen, Keep it cool
Communicatieadviseur SBS6
Jamilee Smith
jamilee.smith@sbs.nl
Utopia, Shownieuws, Zomer in Zeeland, Dokter Tinus, Mr. Frank Visser doet uitspraak, Designdroom, Bonje met de buren, The Next Icons
Communicatieadviseur SBS6
Bert van Plateringen
bert.van.plateringen@sbs.nl
Mensenkennis, Boswachter gezocht, Circus Gerschtanowitz, André Hazes: ik haal alles uit het leven, Happy Hour, Onvergetelijke herinneringen
Senior Communicatieadviseur Net5
Wietske van Rooij
wietske.van.rooij@sbs.nl
Veronica, SBS9, KIJK
Fotoredactie SBS Broadcasting
Annoeska Philips
foto@sbs.nl
Communicatiemedewerker
Jamilla Jansen
Jamilla.Jansen@sbs.nl
Gidsinformatie, Robs Grote Tuinsverbouwing, Undercover in Nederland, vtwonen, Huizenjacht