Beeldbank

Voor persfoto’s van o.a. programma’s en presentatoren van SBS6, Net5, Veronica en SBS9 kunnen persredacties inloggen op https://sbsbeeldbank.medialab.co/.

Nog geen login? Vraag deze dan aan via foto@sbs.nl.
Voor vragen kun je contact opnemen met onze fotoredactie:

Ruth website Fotoredactie SBS Broadcasting
Ruth van Baaijen
foto@sbs.nl
020 – 80 07 572

Contact

Onze persafdeling is alleen bereikbaar voor journalisten, persfotografen en andere mediaredacties. Kijkers en bedrijven kunnen voor al hun vragen terecht bij de publieksservice. Kijkersvragen worden NIET behandeld door de persafdeling.

Persberichten
Wil je een persbericht of een nieuwsitem sturen naar een van de nieuwsredacties? Stuur deze dan naar persberichten@sbs.nl. Persberichten naar ieder ander e-mailadres komen niet bij de redacties terecht en worden ook niet gelezen.

Perscontact
Ben je een verslaggever en wil je meer weten over onze zenders of tv-programma’s? Neem dan gerust contact op met de persafdeling. Zij staan je graag te woord. Ook tv- en radioredacties kunnen verzoeken via de persafdeling indienen.

Jaap Website Head of Communications & PR SBS
Jaap Paulsen
jaap.paulsen@sbs.nl
Champions League
Roos Franssen Senior Communicatieadviseur SBS6
Roos Franssen
roos.franssen@sbs.nl
Utopia, Robs Grote Tuinverbouwing, Naar bed met Irene, Mr. Frank Visser rijdt visite, De smaakpolitie
Jelle website Communicatieadviseur SBS6
Jelle Klerx
jelle.klerx@sbs.nl
Shownieuws, Piets Weer, De 25, Rad van fortuin
Anne website Communicatieadviseur SBS6
Anne van Leeuwen
anne.van.leeuwen@sbs.nl
Hart van Nederland, Wegmisbruikers, Undercover in Nederland, Roy Donders: stylist van het zuiden, Moord of zelfmoord, Andy & Melisa, 5 Golden Rings, Celblok H, Hart in aktie
Wietske van Rooij Senior Communicatieadviseur Net5
Wietske van Rooij
wietske.van.rooij@sbs.nl
SBS9, KIJK
Jamilla Communicatiemedewerker
Jamilla Jansen
Jamilla.Jansen@sbs.nl
Gidsinformatie, vtwonen zelf aan de slag, Gestalkt, vtwonen